KAINŲ APSKAIČIAVIMO STRATEGIJA

Pasirinkti skaičiuoklę galite užvedę kursorių ant "Kainos" klavišo. Visos skaičiuoklėse apskaičiuotos kainos yra apytikslės. Kiekvienas projektas yra savitas ir turi savo išskirtinių sąlygų, tad šių skaičiuoklių pagalba tik padedam klientui išsiaiškinti galimą projektavimo ar projekto valdymo darbų kainą. Skaičiuoklės veikia interaktyviu režimu: įvedus ar pakeitus reikiamus duomenis, Jūs galėsite pamatyti apytikslę kainą. Taip galėsite planuoti numatomas sąnaudas skirtas projektavimo ar projekto valdymo darbams. Skaičiuoklės įvertina projekto sudėtingumą, laiko sąnaudas, transporto ir kitas galimas papildomas išlaidas. Taip pat paskaičiuoja numatomą darbų trukmę. Atidžiai peržiūrėkite įvestus duomenis, nes kai kurie (pvz.: miestas, transformatorinės tipas ir tt.) būna įvesti iš anksto. Juos, jei jie yra klaidingi, reikia pakeisti.

Esant projektams, kurie nepatenka į skaičiuoklių kriterijus (pvz.: gatvių apšvietimo, eismo valdymo sistemų ir tt.), prašome kreiptis puslapio apačioje nurodytais kontaktais. Visada bandysime Jums padėti. Visos su projektavimu ir projektų valdymu susijusios konsultacijos yra NEMOKAMOS.

Jei apskaičiuotos kainos atitinka Jūsų lūkesčius ir planuojamą biudžetą spauskite nuorodą "GAUTI PASIŪLYMĄ". Atsivėrusiame "OutLook" lange nepamirškite įrašyti savo vardą ir kontaktus. Mes peržiūrėsim Jūsų pateiktus duomenis ir atsiųsime sutarties šabloną, kuriame bus galutinė kaina.

Kainos tikslinimo metu taikomos nuolaidos.